Clubkampioenen

Clubmatch wisselschaal voor de beste Langhaar op de Clubmatch van de Nederlandse Vereniging ‘LANGHAAR’

Beste reu en beste teef (winnaar vet gedrukt)

Jaar: Naam van de hond R/T NHSB Eigenaar Geboortedat.
2018 Gypsy-Gotja van de Dennenstaete T 2949630 A. Peereboom 31-12-2013
2018 Meck van de Boterakker R LOSH 1138759 E. Konings 24-11-2013
2017 Natala-Ayla vd Wittebrink T 2950272 L. Vankan 26-12-2013
2017 Cedor ( Wupper) R 2994611 F. Voorhorst 10-02-2015
2016 Bor vd Westerkerseberg R 2999862 E.J.H. van der Heijden 03-04-2015
2016 Doris uit de Lange Jammer T 2706436 J. Weierink 13-05-2014
2015 Milo van Mosmalen R 2868383 E.A. Mosterd 18-01-2012
2015 Gypsy-Gotja vd Dennenstaete T 2949630 A. Peereboom 31-12-2013
2014 Cindy van Blanken-Diek T 2885299 P. Koops 22-01-2012
2014 Chico R 2883759 Daelemans/Woets 18-05-2012
2013 Cedor fan ‘e Swadde R 2844377 W.L.van Rongen-Stuijfzand 15-06-2011
2013 Cindy von Blanken-Diek T 2885299 P. Koops 22-01-2012
2012 Carlson vom Muhbrooker Meer R 2859501 L.C. Mullink 19-04-2011
2012 Mondi van ’t Faan T 2724676 G. Kroese 20-10-2008
2011 Belice van Dennenstaete T 2677607 A. Peereboom 25-10-2007
2011 Anton van Maasbanen R 2689812 G.F.P. Dols 26-01-2008
2010 Vigo van Mosmalen R 2699319 F.J.H. Klijsen 08-04-2008
2010 Haide van de Wittebrink T 2734576 J.Pit 12-01-2009
2009 Wamilanghaar Garno R 2503987 A.R. Korevaart 20-10-2003
2009 Lotte v Erve Grote Zoddenberg T 2656381 T. de Lang 12-05-2006
2008 Blitz van de Oude Leede R 2569223 E.P. van Felius 24-07-2005
2008 Iris uit het Vijde Dingfpil T 2573948 J.A. Lukkien 30-08-2005
2007 Melle van de Osbroekhoeve R 2428587 G. Kiserud 04-11-2002
2007 Didi van Rechtevoort T 2562603 A.J.M. Spijkerman 08-06-2005
2006 Taiga van het Westervlier T 2438564 Y.P.J. Drost 10-10-2002
2006 Wamilanghaar Garno R 2503987 A.R. Korevaart 20-10-2003
2005 Amy van de Berkenven T 2388130 B.Vos-Schippers 02-10-2001
2005 Wodan van het Westervlier R 2331029 A. Oplaat 06-12-2000
2004 Boris van de Mahejohoeve R 2432625 B.J. de Meer 22-10-2002
2004 Alfa Luca van de Berkenven T 2388131 A.J. Peereboom 02-10-2001
2003 Graaf Bor van de Oude Leede R 2360322 A.M.Hoogendijk 25-06-2001
2003 Mirza van de Bruine Hoeve T 2240435 B.J. Vos- Schippers 02-03-1999
2002 Birko van het Westervlier R 2184553 A. Oplaat 02-04-1998
2002 Cindy van ’t Faan T 1875571 G. Kroese 14-03-1993
2001 Akka uit het Vijde Dinfpil R 2091199 R.C.B. Kreuger 27-07-1996
2001 Kira van het Westervlier T 2268241 A. Oplaat 18-10-1999
2000 Darla fan é Swadde T 2046893 W. van de Veen 16-02-1996
2000 Falco Basco van ’t Faan R 2202390 G. Kroese 01-06-1998
1999 Aedler von Butendieks R 1999707 H. Broekhuis 22-04-1994
1999 Fûda fan é Swadde T 1863232 W. van de Veen 23-11-1992
1998 Chuck de Rochebrune R 2019310 M.M. Punt 16-06-1995
1998 Sanda van Rust. tot Espakker T 1869488 J.V. Akkermans 25-03-1993
1997 Fuda fan é Swadde T 1863232 W. van de Veen 23-11-1992
1997 Chuck de Rochebrune R 2019310 M.M. Punt 16-06-1995
1996 Cindy van ’t Faan T 1875571 J.W. Troost 14-03-1993
1996 Aedler von Butendieks R 1999707 H. Broekhuis 22-04-1994
1995 Falco Basco van ’t Faan R 2202390 G. Kroese 01-06-1998
1995 Elke van het Westervlier T 1864601 A. Oplaat 26-12-1992
1994 Falco Basco van ’t Faan R 2202390 G. Kroese 01-06-1998
1994 Brynja T 1702506 M.B. Melchior 24-03-1990
1993 Bantos van ’t Vlasrootherveld R 1755396 J. van Gelderen 03-02-1991
1993 Brynja T 1702506 M.B. Melchior 24-03-1990
1992 Wicked Fellows Tessa Channel R 1651931 A. van lochem 10-05-1989
1992 Mara fan é Swadde T 1681826 W. van de Veen 24-11-1989
1991 Tanja van ’t Koortskotten T 1275835 J.G.J.Meijerink 31-03-1983
1991 Hesse van de Tigchelhoff R 1423349 G. Schut 08-09-1985
1990 Cartouche R 1374097 A. Bom 11-09-1984
1990 Godalinde v.d Soesterbergen T 1465332 H.J.M. Tonino 30-04-1986
1989 Samuel R 1486169 C.Klerk 06-07-1986
1989 Godalinde v.d Soesterbergen T 1465332 H.J.M. Tonino 30-04-1986
1988 Aaron van de Stannehoeve R 1399256 H. van Gelderen 11-03-1985
1988 Danckwartha v.d SoesterBergen T 1220813 P.B.E. Tonino 03-06-1982
1987 Aaron van de Stannehoeve R 1399256 H. van Gelderen 11-03-1985
1987 Wanda T 1070273 T.H. Braan 11-07-1979
1986 Aaron van de Stannehoeve R 1399256 H. van Gelderen 11-03-1985
1986 Candy van Simmerwille T 1191757 L. Bruins 13-12-1981
1985 Cervo van de Oude Leede R 1285689 L.A.Schotte 25-08-1983
1985 Karu van d’Hooge Waard T 1232904 J. Hop 18-09-1982
1984 Shiba van Simmerwille T 1191755 J. v.d. Valk 13-12-1981
1984 Droef R 1187004 W.C. van Kempen 18-10-1981
1983 Jutta van de Hooge Waard T 1138534 J.M.A. v.d.Wouw 18-11-1980
1983 Floris R 1153854 J.A. Sonnemans 18-02-1981
1982 Pan van Simmerwille R 1059249 J.F.Clausen 22-04-1979
1982 Cheetah van de Liniedijk T 1092671 W.D. van Doorn 14-01-1980
1981 Augusta van de Tigchelhoff T 0943790 J.&.T. van der Wouw 10-03-1977
1981 Duko van de Osbroekshoeve R 1117527 P. Koops 07-07-1980
1980 Cento van de Mahejo Hoeve R 0833740 J.Datema 06-08-1975
1980 Augusta van de Tigchelhoff T 0943790 J.&.T. van der Wouw 10-03-1977
1979 Mesta T 0883099 B.C. Smits 28-04-1976
1979 Arno van Oldennij R 0635341 H.G. Zandstra-Heeres 07-10-1972

Sponsoren

BiofoodEnergiqueKronchDamesJachtKleding